Witaj w pomocy sieci www.sloneczko.net

Postaraliśmy się zawrzeć najważniejsze informacje, które mogą Ci pomóc w korzystaniu z naszych usług. Dział pomocy ma na celu oszczędzenie Twojego czasu.

Dowiesz się jak skonfigurować router, jak znaleźć wolny kanał sieci bezprzewodowej, czy sprawdzić swoją adresację IP oraz MAC. Pytań i odpowiedzi znajdziesz o wiele więcej. Jeśli uważasz, że w tematach pomocy brakuje jakiegoś ważnego zagadnienia - napisz nam o tym!

Wybierz z listy poniżej temat pomocy:

Można to zrobić w bardzo prosty sposób – wystarczy napisać do nas z autoryzowanego, podanego przez Państwa adresu e-mail.

Najczęściej wystarczy zrestartować router, czyli wypiąć jego zasilacz z gniazdka na kilkanaście sekund i wpiąć go z powrotem. W Państwa interesie prosimy nie mylić pojęcia RESTART i RESET. To drugie zachodzi po wciśnięciu przycisku reset i przywraca urządzenie do ustawień fabrycznych, prowadzi więc do konieczności ponownej konfiguracji.

Nie trzeba przychodzić do naszego biura obsługi w celu podpisywania aneksów – można to zrobić w Panelu Klienta. W zakładce Dokumenty pojawi się aneks, który wystarczy zaakceptować.

Na naszej stronie internetowej znajduje się mapka u dołu strony, gdzie zaznaczony jest nasz przybliżony zasięg. Po kliknięciu w nią ukaże się większa mapa, na której wyraźnie zaznaczone jest pole, gdzie świadczymy usługi. Można ją również zobaczyć tutaj

Cesji dokonuje się w przypadku chęci przepisania umowy na kogoś innego przed upływem jej terminu ważności. W dokumencie pakiety i wszystkie ustawienia zostają te same – zmienia się tylko nazwisko użytkownika. Potrzebna jest wtedy informacja od obecnego klienta z autoryzowanego adresu e-mail oraz informacja od nowego klienta o chęci dokonania cesji – również mailem. Następnie wysyłany jest do nowego klienta token z potrzebnymi nam informacjami na podany adres poczty elektronicznej.

Płacąc za minimum 6 miesięcy z góry otrzymacie Państwo rabat – 2% za każdy miesiąc. Jeżeli zapłacicie Państwo za okres 12 miesięcy lub dłuższy, rabat wyniesie – 24 %.

Poniższe artykuły są już nieaktualne - technologie w nich stosowane nie są już przez nas stosowane. Zamieszczamy je tylko w celach archiwalnych i szkoleniowych.