W panelu klienta możesz zmienić swoje dane kontaktowe, dane do rozliczeń, sprawdzić finanse, opłacić usługi online, zaakceptować przygotowane dla Ciebie dokumenty oraz zarządzać wszystkimi swoimi usługami. Poniżej znajdziesz listę tematów pomocy związanych z panelem klienta.

Aby zalogować się do panelu klienta wejdź na stronę https://www.sloneczko.net/ i kliknij ikonę Panel klienta w lewym górnym rogu witryny. Możesz też użyć bezpośredniego odnośnika: https://www.sloneczko.net/panel

Po zalogowaniu się ujrzysz proste menu. Poniżej opisujemy każdą z zakładek.

Aby przypomnieć hasło do swojego konta wejdź w https://www.sloneczko.net/panel. Pod formularzem logowania znajdziesz odnośnik Skorzystaj z opcji przypomnienia hasła. Możesz też użyć bezpośredniego odnośnika https://www.sloneczko.net/przypomnienie.html.

W formularzu wpisz swój login do panelu klienta i adres email jaki podałeś podczas podpisywania umowy. Po kliknięciu na Wyślij przypomnienie nowe hasło zostanie wygenerowane i wysłane na Twój adres email.

Jeżeli nie pamiętasz swojego loginu lub adresu email, który podałeś podczas logowania, skontaktuj się z naszym biurem obsługi klienta pisząc maila na adres biuro@sloneczko.net.

Po zalogowaniu się do panelu klienta kliknij w Zmiana hasła w menu po lewej stronie. W formularzu wpisz stare hasło do swojego panelu oraz uzupełnij nowe. Po kliknięciu Zapisz zmiany hasło będzie zmienione.

W tej części możesz zmienić swoje dane kontaktowe. Zachęcamy do zaznaczenia zgody na wysyłanie maili i smsów - nie rozsyłamy spamów i reklam, ale ważne informacje techniczne, informacje o zmianach w ofercie, czy wiadomości o pracach serwisowych.

Na dane podane w tej sekcji będzie wysyłana wszelka korespondencja od nas.

W tej części możesz uaktualnić dane na jakie będą wystawiane Twoje faktury.

Znajdziesz tu wszelkie informacje dotyczące Twojej umowy, takie jak czas jej trwania, kwoty płatności, czas na jaki została zawarta oraz listę wszystkich usług dodatkowych, które posiadasz.

Lista Twoich faktur. Możesz je w każdej chwili pobrać w formacie pdf.

Jeżeli masz włączoną opcję faktur elektronicznych i wyłączone płatności gotówkowe możesz dokonać płatności online. Jeżeli miałeś włączone jakieś ograniczenia ruchu wynikające z braku płatności - po dokonaniu zapłaty online zostaną one w ciągu kilkunastu minut wyłączone.

Fakturę elektroniczną możesz włączyć w Panelu Klienta w części Twoje faktury. Natomiast jeżeli miałeś włączone płatności gotówkowe, aby je wyłączyć skontaktuj się z naszym biurem obsługi klienta

Po kliknięciu na wybranego hosta zobaczysz szczegóły jego konfiguracji takie jak:

  • nazwa hosta
  • login PPPOE
  • prędkości internetu przypisane do Twojego hosta
  • lista adresów MAC urządzeń, które u nas zarejestrowałeś

Poniżej tabeli z parametrami konfiguracyjnymi znajdziesz wykresy ruchu i pakietów jakie wygenerowałeś w ciągu ostatniej doby i w ciągu ostatniego tygodnia. Jeżeli chcesz dokładnie wiedzieć co oznaczają te wykresy zapoznaj się z artykułem dotyczącym interpretowania wykresów ruchu.

Jeżeli musisz zmienić hasło PPPOE (hasło logowania do internetu) możesz to zrobić właśnie w edycji Twojego hosta. W tym celu po zalogowaniu się do Panelu Klienta kliknij w Twoje hosty, następnie w hosta któremu chcesz zmienić hasło i uzupełnij w formularzu pole PPPOE hasło.

Hasło PPPOE musi mieć od 6 do 12 znaków i składać się ze znaków 0-9 a-z A-Z.

Po zapisaniu zmian hasło zostanie od razu zmienione. Pamiętaj aby zmienić je w konfiguracji swojego urządzenia lub komputera.

W tej sekcji znajdziesz wszystkie nowe umowy i aneksy do umów,które dla Ciebie przygotujemy, gdy zgłosisz chęć dokonania zmian w warunkach swojej umowy. Wystarczy, że otworzysz dany dokument i go zaakceptujesz.