Obsługa konferencji .

Musisz zapewnić dostep do sieci wifi dla uczestników konferencji która zaczyna się lada dzień, a okazało się że w budynku nie ma infrastruktury? Pomożemy! Mamy bardzo duże doświadczenie w budowach sieci na potrzeby konferencji i eventów. Budowa i utrzymanie infrastruktury dla tysiąca użytkowników w dwa dni nie jest dla nas wyzwaniem.

ABSL

W dwa dni wykonaliśmy sieć ethernet i wifi na trzech poziomach budynku EC1 w Łodzi dla prawie 1000 uczestników, oraz zapewniliśmy wsparcie przez trzy dni jej trwania. Jako zlecenie dodatkowe przygotowaliśmy serwer z obsługą landing page w taki sposób, aby każdy z uczestników spotkania przy pierwszym logowaniu zobaczył logo sponsora.

Obsługa konferencji
AGHacks

W dwa dni zbudowaliśmy sieć dla ponad tysiąca programistów którzy wspólnymi siłami tworzyli aplikacje zmieniające nasz świat :). Zapewniliśmy też dla nich dostęp do internetu, oraz spędzilismy z nimi trzy dni i trzy noce, bo dzielne dziewczyny i chłopaki kodowali nieprzerwanie przez 24h/dobę!

Digital Dragons

Digital Dragons jest jedną z największych konferencji w Europie, skierowanych do przedstawicieli branży cyfrowej rozrywki. Na potrzeby konferencji zapewniliśmy łącze internetowe, oraz sieć wifi dla ponad 500 uczestników konferencji.

TEDx

Konferencja naukowa gromadząca najtęższe i najbardziej kreatywne umysły naszego świata. Na potrzeby konferencji zapewniliśmy łącze internetowe, oraz sieć wifi dla ponad 500 uczestników konferencji.

Szukasz indywidualnej oferty? .

Translate »