Monitoring IP .

Dlaczego monitoring IP, a nie tradycyjny? Jest tańszy , dużo bardziej elastyczny i pozawala wykorzystać istniejącą instalację sieciową w celu ograniczenia kosztów budowy. Do tego za posrednictwem chmury pozwala na dostęp z każdego miejsca na swiecie, w tym i za pomocą urządzeń mobilnych. Złe oświetlenie lub jego brak nie jest przeszkodą – każda z kamer automatycznie włącza podwietlenie w podczerwieni w przypadku wykrycia niedostatecznej ilości światła.

Zdalny dostęp

Z każdego miejsca na świecie można połączyć się z serwerem monitoringu. Aplikacja przeglądarkowa pozwala na podgląd, zapis i pełną konfigurację urządzenia.

Aplikacja mobilna

Wygodna aplikacja na telefony i tablety pozwala w bardzo wygodny sposób podejrzeć obra z kamer na żywo, jak również przeglądać zapisy archiwalne. Działa zarówno na telefonach i tabletach z Androidem jak i IOS, potrafi korzystać z każdego rodzaju dostępu do internetu.

Alerty i bezpieczeństwo

Pasywny monitoring nie jest całkowicie bezpiecznym rozwiązaniem - serwer monitoringu również można ukraść. Dlatego oferowane przez nas urządzenia mają możliwości wysyłania alertów w przypadku wykrycia ruchu/incydentów, oraz wysyłania na zdalny serwer filmów z wykrytych zdarzeń, korzystając z wielu protokołów.

Szukasz indywidualnej oferty? .

Translate »