Telefon internetowy VOIP

Koszty - jedyny stały koszt związany z uzytkowaniem VOIP to 18 zł/mc za użytkowanie numeru telefonu. Potem płacisz jedynie za to co wygadasz.

VOIP- to usługa pozwalająca na wykonywanie rozmów telefonicznych z wykorzystaniem internetu. Dzięki temu można znacząco zredukować koszty połączeń telefonicznych. W zależności od posiadanego abonamentu koszty połączeń można zredukować nawet o 50%. Przykładowo koszt połączeń do wszystkich numerów stacjonarnych w całej Polsce wynosi tylko 7 gr brutto za minutę połączenia!

Aby skorzystać z usługi VOIP wystarczy nawet komputer. Posiadając program do obsługi połączeń voip można z komputera dzwonić, odbierać połączenia, wysyłać faksy. Użytkownik ceniący sobie wygodę powinien mieć bramkę VOIP, którą może samodzielnie kupić i skonfigurować, może ją od nas zakupić lub wypożyczyć.

Pełna kontrola kosztów Oprócz opłaty abonamentowej nie ponosisz żadnych dodatkowych kosztów. Usługa nasza działa w trybie prepaid - wpłacasz określoną kwotę, która dopisywana jest do Twojego konta i rozmawiasz dopóki nie wykorzystasz całej kwoty. Stan swojego konta możesz poznać w każdej chwili logując się do portalu abonenckiego (jeżeli masz wykupioną usługę dodatkową) lub pisząc maila na adres biuro@sloneczko.net

Bezpieczeństwo Domyślnie blokujemy połączenia na numery 0700 i 0400. Na życzenie klienta możemy zablokować połączenia na numery międzynarodowe lub komórkowe. Niezależnie od tego limit kwoty jaką klient wpłaci sobie na swoje konto nie pozwala na wygenerowanie dużego rachunku.

Czy muszę być klientem sieci Słoneczko.net aby skorzystać z VOIP? Tak. Oferta skierowana jest do obecnych i przyszłych klientów sieci Sloneczko.net posiadających podpisaną z nami umowę na dostęp do Internetu

Umowa na czas nieokreślony w każdej chwili możesz zrezygnować z usługi voip nie ponosząc żadnych dodatkowych kosztów.