Obsługa internetu na imprezach i konferencjach

 

Musisz zapewnić dostep do sieci wifi dla uczestników konferencji która zaczyna się lada dzień, a okazało się że w budynku nie ma infrastruktury? Pomożemy!

Mamy bardzo duże doświadczenie w budowach sieci na potrzeby konferencji i eventów. Budowa i utrzymanie infrastruktury dla tysiąca użytkowników w dwa dni nie jest dla nas wyzwaniem - obługiwaliśmy m.in takie konferencje jak:

 

Konferencja ABSL 2017

W ramach zlecenia w dwa dni wykonaliśmy sieć ethernet i wifi na trzech poziomach budynku EC1 w Łodzi dla prawie 1000 uczestników konferencji, oraz zapewnilismy wsparcie przez trzy dni jej trwania. Jako zlecenie dodatkowe przygotowaliśmy serwer z obsługą landing page w taki sposób, aby każdy z uczestników spotkania przy pierwszym logowaniu zobaczył logo sponsora.

ZOBACZ REFERENCJE


Konferencja AGHacks 2015

W dwa dni zbudowaliśmy sieć dla ponad tysiąca programistów którzy wspólnymi siłami tworzyli aplikacje zmieniające nasz świat :). Zapewniliśmy też dla nich dostęp do internetu, oraz spędzilismy z nimi trzy dni i trzy noce, bo dzielne dziewczyny i chłopaki kodowali nieprzerwanie przez 24h/dobę!


 


Digital Dragons 2014

Digital Dragons jest jedną z największych konferencji w Europie, skierowanych do przedstawicieli branży cyfrowej rozrywki. 

Na potrzeby konferencji zapewniliśmy łącze internetowe, oraz sieć wifi dla ponad 500 uczestników konferencji.


 

 

TEDx 2013

Konferencja naukowa gromadząca najtęższe i najbardziej kreatywne umysły naszego świata. 

Na potrzeby konferencji zapewniliśmy łącze internetowe, oraz sieć wifi dla ponad 500 uczestników konferencji.