Szukamy pracownika do naszego biura obsługi klienta.

Dodano: 2018-02-20

img

Szukamy osoby do obsługi klienta w naszym biurze w Krakowie. Oferujemy umowę o pracę na pełen etat.

Kim jesteśmy?

Jesteśmy dynamicznie rozwijającą się firmą z młodym (wiecznie!) zespołem. Oferujemy dostęp do internetu na obszarze Krakowa, oraz usługi hostingowe na terenie całej Polski.  Nasz zespół nie jest duży, ale bardzo zgrany. Słuchamy siebie nawzajem i wiemy, że możemy na siebie liczyć.

Kogo szukamy?

Szukamy kogoś do stałej współpracy.  Jeżeli więc szukasz miejsca, aby zaczepić się na chwilę, lub tylko przybić pieczątkę – nie aplikuj. Jeżeli przekonasz nas do siebie, zaoferujemy Ci stałą pracę, z niezłym wynagrodzeniem, które będzie rosło w miarę zdobywania przez Ciebie doświadczenia.  Twoje specjalistyczne wykształcenie nie jest dla nas najważniejsze. Ważna jest dla nas biegłość Twojego umysłu, otwarcie na nowości i wyzwania, oraz spełnienie wymagań określonych przez nas poniżej.  Nie możesz się też bać kontaktu z ludźmi i musisz dbać o swoją prezencję.  Jeżeli jesteś studentem/studentką studiów zaocznych będzie to dodatkowym atutem.

Czego od Ciebie oczekujemy?

Biegłej znajomości komputera – nie będziemy sprawdzać czy potrafisz dłubać w rejestrze systemu, ale oczekujemy, że konfiguracja połączenia sieciowego nie będzie dla Ciebie wyzwaniem nie do przejścia.

Łatwości w nauce obsługi oprogramowania – pracujemy na systemach linuksowych, spotykamy się z dziesiątkami aplikacji klienckich. Nie oczekujemy, że kiedykolwiek widziałeś konsolę, lub że znasz setki aplikacji pod system Windows – ale spodziewamy się, że jeżeli je zobaczysz szybko się ich nauczysz. Będziemy cieszyć się razem z Tobą, jeżeli zobaczysz LibreOffice i nie będziesz przerażony, tylko pokażesz nam, że różnice w stosunku do Worda nie są dla Ciebie przeszkodą.

Dobrej znajomości języka angielskiego  - sprawdzimy to :)

Otwartości na ludzi – cenimy i lubimy naszych klientów i jesteśmy otwarci na ich potrzeby. Ważna jest dla nas również atmosfera w pracy, Ty też przecież chcesz pracować w miłym towarzystwie.

Co oferujemy?

Mamy do zaoferowania pracę na pełny etat w naszym biurze. Nie jesteśmy korporacją, więc nie zaoferujemy Ci pracy od świtu do zmierzchu z kartą Benefit na otarcie łez, ale możemy Ci zagwarantować docelowo niezłe wynagrodzenie, gwarancję respektowania Twoich praw, szalone imprezy w dobrym towarzystwie i wyzwania, które dadzą Ci satysfakcję.

Jesteś zainteresowany? Napisz do nas!

Wyślij nam  na adres email praca@sloneczko.net swoje CV, oraz napisz kilka słów o sobie. Niestety nie damy rady udzielić wszystkim odpowiedzi, więc skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.

Spodobał Ci się wpis? Podziel się ze znajomymi!

Zobacz wszystkie wpisy na blogu