Sloneczko.net uruchamia hosting

Dodano: 2014-11-07

img

O tym, że marka Sloneczko.Net oznacza solidnego dostawcę internetu na Starym Mieście wielu Krakowian wie od lat; konkretnie od 2000 roku. Prawdopodobnie wiele osób słyszało też, że dzięki FHU Maja Michał Prokopiuk – właścicielowi tej marki – w roku 2009 zaistniała strona Krakowski-Kazimierz.pl, portal o krakowskim Kazimierzu. Zaczynali, niemal jak Hewlett – Packard, od jednego serwera w pomieszczeniu gospodarczym. Pierwsi klienci z Kazimierza umowy na internet podpisywali z właścicielem firmy Maja w jego prywatnym mieszkaniu. Zaufali, nie zawiedli się i nadal są wierni marce.

Firma przez 14 lat działalności, poza usługami internetowymi, zajmowała się również hostingiem i tworzeniem indywidualnych rozwiązań dla mocno obciążanych serwisów internetowych. Dziś posiada profesjonalną serwerownię z systemem UPS, generatorem spalinowym, redundantnymi łączami i klimatyzacją, plus kilometry światłowodów i gigabitowych linków miedzianych.

Od kilku dni FHU Maja ma swoją nową markę – i-host.pl, oficjalnie zajmującą się hostingiem. Zalety? Niskie ceny, wsparcie 24 h, możliwość skalowania usługi i rozszerzenia o dowolne parametry, np. o jedno konto e-mail lub jedną domenę. Klient może wybrać pakiet usług lub tylko to, czego potrzebuje. Z okazji wdrożenia nowej marki, do końca listopada w i-host.pl trwają promocje: dla wszystkich serwerów w opcjach Eco i Pro rabat w wysokości 20%. Zapraszamy też na profil facebookowy: https://www.facebook.com/hosting.ihostpl

Spodobał Ci się wpis? Podziel się ze znajomymi!

Zobacz wszystkie wpisy na blogu