Szukamy pracownika do naszego biura.

Dodano: 2015-05-20

img

Dla kandydatów oferujemy płatny, trzymiesięczny staż z możliwością późniejszego zatrudnienia.

Kim jesteśmy?

Jesteśmy dynamicznie rozwijającą się firmą z młodym (wiecznie!) zespołem. Oferujemy dostęp do internetu na obszarze Krakowa, oraz usługi hostingowe na terenie całej Polski.  Nasz zespół nie jest duży, ale bardzo zgrany. Słuchamy siebie
nawzajem i wiemy, że możemy na siebie liczyć.

Kogo szukamy?

Szukamy kogoś do stałej współpracy. Ale chcemy Cie poznać, dlatego najpierw zaoferujemy Ci płatny, trzymiesięczny staż. Jeżeli więc szukasz miejsca, aby zaczepić się na chwilę, lub tylko przybić pieczątkę, że zaliczyłaś/zaliczyłeś staż – nie aplikuj. Jeżeli przekonasz nas do siebie, zaoferujemy Ci stałą pracę, z niezłym wynagrodzeniem, które będzie rosło w miarę zdobywania przez Ciebie doświadczenia.  Twoje specjalistyczne wykształcenie nie jest dla nas najważniejsze. Ważna jest dla nas biegłość Twojego umysłu, otwarcie na nowości i wyzwania, oraz spełnienie wymagań określonych przez nas poniżej.  Nie możesz się też bać kontaktu z ludźmi i musisz dbać o swoją prezencję.  Jeżeli jesteś studentem/studentką studiów zaocznych będzie to dodatkowym atutem.

Czego od Ciebie oczekujemy?

Biegłej znajomości komputera – nie będziemy sprawdzać czy potrafisz dłubać w rejestrze systemu, ale oczekujemy, że konfiguracja połączenia sieciowego nie będzie dla Ciebie wyzwaniem nie do przejścia.

Łatwości w nauce obsługi oprogramowania – pracujemy na systemach linuksowych, spotykamy się z dziesiątkami aplikacji klienckich. Nie oczekujemy, że kiedykolwiek widziałeś konsolę, lub że znasz setki aplikacji pod system Windows – ale spodziewamy się, że jeżeli je zobaczysz szybko się ich nauczysz. Będziemy cieszyć się razem z Tobą, jeżeli zobaczysz LibreOffice i nie będziesz przerażony, tylko pokażesz nam, że różnice w stosunku do Worda nie są dla Ciebie przeszkodą.

Dobrej znajomości języka angielskiego  - sprawdzimy to :)

Otwartości na ludzi – cenimy i lubimy naszych klientów i jesteśmy otwarci na ich potrzeby. Ważna jest dla nas również atmosfera w pracy, Ty też przecież chcesz pracować w miłym towarzystwie.

Co oferujemy?

Mamy do zaoferowania trzymiesięczny płatny staż, z możliwością rozpoczęcia stałej współpracy. Nie jesteśmy korporacją, więc nie zaoferujemy Ci pracy od świtu do zmierzchu z kartą Benefit na otarcie łez, ale możemy Ci zagwarantować docelowo niezłe wynagrodzenie, gwarancję respektowania Twoich praw, szalone imprezy w dobrym towarzystwie i wyzwania, które dadzą Ci satysfakcję.

Jesteś zainteresowany? Napisz do nas!

Wyślij nam do 25 czerwca 2015 roku na adres email praca@sloneczko.net swoje CV, oraz napisz kilka słów o sobie. Niestety nie damy rady udzielić wszystkim odpowiedzi, więc skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami. Jeżeli więc do 30 czerwca 2015 roku nie skontaktujemy się z Tobą – oznacza to, że niestety tym razem Ci się nie udało.

Spodobał Ci się wpis? Podziel się ze znajomymi!

Zobacz wszystkie wpisy na blogu